Evden Eve Taşıma
Evden Eve Taşımacılık

Antalya Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Antalya Şehirlerarası eşya taşımacılığı öncesinde bir takım yapmanız gereken önemli derecede hususlar vardır. Sağlıklı ve güvenli olarak eşya taşımacılığı hizmeti almanız için firmaları detaylı olarak önceden araştırmanız gerekmektedir. Profesyonel bir ev nakliyesi ilk olarak eksper aşamalarıyla başlar.

Antalya Asansorlu evden eve

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti almadan önce sizlere ücretsiz olarak ekspertiz danışmanlığı çözümü vermekteyiz. Eksper ev eşyalarınızı detaylı olarak inceler ve kamyon, personel, malzeme, ekipman gibi hususları önceden değerlendirerek size özel bir çalışma sunmaktayız. Müşterimize vereceğimiz şehirler arası eşya taşımacılığı hizmetimiz hakkında detaylı bilgi aktardıktan sonra anlaşma olursa eğer sözleşme ve sigorta dahilinde eşyalarınız belirtmiş olduğunuz tarihlerde eşyalarınız taşınır.

Antalya evden eve nakliyat

Eşyalarınız belirtmiş olduğunuz adrese getirildikten sonra personellerimiz kamyondan eşyalarınızı indirir ve evinizde talep etmiş olduğunuz yerlere kabaca dizaynını yapar.
Eviniz taşınmadan önce ekspertiz ekibimiz tarafından incelenir. Eşyanın miktarı, gerekli olan personel sayısı, mesafe ve tüm ihtiyaçlar hesaplanarak size bildirilir.Evden eve nakliyat fiyatı konusunda anlaşma sağlandığı taktirde eşyalarınız sigortalanıp kağıt üzerine dökülerek anlaşmaya varılır. Firmamızın gerçekleştireceği nakliye işlemi öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Evden eve nakliyat hizmetinin en önemli konusu iyi paketleme hizmeti olmaktadır. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacak şekilde paketlenir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.

Antalya evden eve

Antalya Evden eve nakliyat taşıma öncesinde eşyalarınızı, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.Antalya Evden eve nakliyat ın en önemli konusu iyi paketleme dir. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacak şekilde paketlenir.Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir.geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile Antalya Şehir içi ve Şehirler arası Ev-İş yeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

Antalya İş Yeri Ofis Büro Taşıma

Antalya Evden eve nakliyat ve İş yeri Taşıma harcamalarınızın fatura ile vergiden düşebilirsiniz. Genel olarak nakliyat firmaları KDV hariç fiyat teklifleri sunmaktadır. Siz verilen fiyatlara KDV’nin dahil olup olmadığını sorabilirsiniz. Bu sayede daha iyi bir evden eve nakliyat fiyatı almanız mümkün olacaktır. Ofis nakliyat hizmeti alan iş yerleri de fatura ile vergiden ofis taşıma masraflarını düşebilirler. Vergiden avantaj sistemi büro nakliyat hizmeti ve büro taşıma hizmeti alan firmaları da kapsar.Yılların verdiği deneyim ve profesyonel çalışanlar elbet ki çok mühim önem arz eder . Reklam farklılığı ve hizmet farklılığı İnternet sitemizde görüldüğü gibidir. Türkiye deki diğer firmalarda olduğu gibi birbirleriyle yarışmak, müşteri memnuniyetini hiçe saymak, daha fazla para kazanmaktan ibaret değildir. Tüm bunların yerine yalnız kendileriyle yarışan ülkemizdeki evden eve taşıma firmaları . Sıfır hata ve %100 müşteri memnuniyeti onların en temel prensibidir.

Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya Evden eve nakliye firmasıyla yapacağınız tüm taşıma işlemleri Antalya Evden eve nakliyat güvencesi altında sigortalanır ve hasarsız bir biçimde eşyalarınız yeni evinize taşınır. İhtiyatlılık gereği her türlü riski sıfıra indirmeye çalışan , sağlıklı bir taşıma yapabilmek için gerekli tüm önlemleri almaktadır.Sigorta bedeli eşyanızın durumuna göre ekspertiz elemanlarımız tarafından belirlenir ve sigorta poliçeniz bu değer üstünden yapılır.Yirmi yıla yakın süredir ev ofis ve şirket taşımacılığı yapan firmamız bu güne kadar sorunsuz bir taşıma örneği göstermiştir.

Antalya Evden eve nakliyat firması bulmak için bir sürü yöntem vardır. Bunlardan en önemlisi gelişen teknolojik alt yapıyı en iyi derecede değerlendirmektedir. Gün geçtikçe gelişen İnternet teknolojisi, evden eve nakliyat firmaları içinde pazarlama açısından çok önemlidir. Antalya Evden eve nakliyat işlemi almak isteyen bir müşteri çeşitli arama motorlarından nakliyeci aramaya başlar. Nakliyeciler ise bu arama sonuçlarında yer almak için tabiri caizse birbirleriyle müşteri kapma yarışına girmektedirler. Birinci sırada İnternet ten firma bulma yöntemi gelmektedir.İkinci yöntem ise referans yöntemidir. Bu yöntem en sağlam nakliyeci bulma yöntemidir. Nedeni söz konusu firmanın daha önce denenmesidir. Daha öce taşınan bir arkadaşınızın tavsiyesi üzerine bulduğunuz nakliyeci en etkili nakliyeci bulma yöntemidir. Üçüncü yöntem gazetedir. Gazete ilanları artık eskidi ve nakliyeciler ilanlarını azaltmış ve İnternet e yönelmişlerdir. Dördüncü yöntem mahalle aralarında bulunan kamyon üzeri nakliyeci bulmaktır. Bu yöntemde eskide kalmıştır. Artık her şey cep telefonlarına taşınmış ve devir İnternet devrine dönmüştür.

evden eve firmaları

Antalya Evden eve nakliyat paketleme şehirler arası gidecek eşyalar iki sefer paketlenir bu iki sefer paketleme içinde baloncuklu naylon ve grafit kağıt ta kullanılır ki zarar görmeden gideceği adrese teslim edilsin Antalya Evden eve nakliyat hizmetinin en önemli hususu paketleme dir. Paketleme ikiye ayrılır. birincisi evden eve nakliyat fiyatı biraz ekonomik olsun diye mutfak yatak odası salon kırılacak eşyaların müşterilerin tarafından paketlenip kalan eşyaların ise evden eve nakliyat personelleri tarafından kolilenip taşımaya hazır hale getirilmesidir.Yalnız her iki şık için geçerli olan bir husus ise evinizde bulunan mobilyalar beyaz eşyalar ve elektronik eşyaların ambalajlanması yine nakliyat tarafından yapılmaktadır. Evden eve nakliyat  hizmeti için yapılacak paketleme tamamen müşterilerimizin isteği doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Koltuk kanepe gibi kirlenebilir malzemeler streç naylonlar ile kalan beyaz eşyalar mobil yalar ise battaniyeler sarılır.şehirler arası nakliyat hizmeti tamamen bir ilgiye dayalıdır. Antalya Evden eve nakliyat tamamen bir profesyonellik isteyen konumdur. Yüksek katlı binalar için dizayn edilmiş olup bina içi asansörleri hiç kullanmadan bina dışında eşyaların rahatlıkla indirip ve çıkmasını sağlar.evden eve nakliyat fiyatları dahilinde olmayan bu hizmet ekstra araç ve operatörü ile geldiği için bu asansörlü evden eve taşıma müşterilerimize teklif edilir. Elbette bu asansörlü taşıma sizlerin eşyalarına en ufak bir şekilde zarar vermeden taşıma yapar. asansörlü evden eve gerçekten çok faydalıdır.Yok bina asansörü küçük yok bina asansörüne izin vermiyorlar insanlar mağdur oluyor asansörler bozuluyor derdi ortadan kaldırmış oluyoruz.Farz edelim eşyanız şehirler arası nakledilecek bir başka ilde asansör yine mevcuttur. Evden eve nakliyat Ev taşıma nakliye hizmetlerinde en iyi taşımacı sıralamasını biz almak istiyoruz ve gönül rahatıyla doğru hizmet verdiğimize inanıyoruz.Şimdi yukarıdaki bütün işleri bitirdik ; Antalya Evden eve taşıma için siz firma yetkililerimizi aradınız,asansörlü evden eve nakliyat için randevu aldınız ücretsiz olan nakliyat firmaları ekspertiz personeli gelip eşyaları yerinde görür.Size yapılacak hizmeti ayrıntıları ile anlatır. Karar verdiğiniz de eşya yoğunluna göre gerekirse bir gün önceden paketleme elemanları gelip sizi bir gün idare edecek olan eşyalar harici çoğunu paketler.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firmaları en ekonomik uygun fiyatlar ile kaliteyi, hijyeni, saygıyı ve müşteri memnuniyetini kendine ve personellerine öncü görev olarak benimsemiştir. Evden eve nakliyat denince önde gelen firmalarımız tecrübesi ile yüksek standartlara erişmiş müşteri potansiyeli ile siz saygın müşterilerimize sınırsız hizmet vermek adına her zaman üstün hizmet ve kaliteli ambalajlama malzemeleri ve ev taşıma için dizayn edilmiş çelik kasa araçlar kullanmaktadır. Sizde ülkemiz geneli sıkıntısız, stressiz, güvenli bir asansörlü ev taşıma hizmeti ile evinizi taşımak istiyorsanız sizlere sigortalı ev taşıma hizmeti ile hizmet vermekteyiz . Güvenle İnternet sitemizdeki firmaları araya bilirsiniz…

Asansörlü evden eve

Asansörlü taşımacılık işlemlerine başlanılmadan önce ilk olarak sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlarız. Ekserimiz binanızın önüne asansörün doğru kurulum açılarını belirler ve nakliye gününde elemanlarımız tarafından 20 dakika gibi kısa bir süre içerisinde asansörün kurulumunu sağlar.

Nakliyat Hizmetleri
Parça Taşıma Nedir ?

Aynı güzergahtaki birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet ile taşıma hizmetine parça taşımacılık denir. Bu sayede, taşıtmak istediğiniz yük, farklı yükler ile bir arada olduğundan ekonomik olarak fayda sağlarsınız.

Nakliye şirketleri genelde iki yolla hizmet verirler.Biri paketlemenin sizin tarafınızdan yapıldığı, diğeri ise tüm paketleme de montaj ve montajın firma tarafından yapıldığı hizmet şeklidir.

 
• Kırılabilecek maddeleri (eşyaları) sarmak için alternatif olarak buruşturulmuş gazete parçaları kullanabilirsiniz.
• Kırılabilecek olan eşyaların nakliyat şirketi tarafından iyi bir şekilde ambalajlandığına dikkat edebilirsiniz.
• Eşyalarınızı taşıyan nakliye firması elemanlarının dikkatli taşıması için kontrol edebilirsiniz.
• Hangi eşya hangi odada yer alacaksa taşıma yapan personeli yönlendirerek daha sonra ev içerinde tekrar taşıma işlemi yapmanıza gerek kalmayabilir

Kendi paketlemeniz: Kendi paketleme işleminizi yaparak, taşınma maliyetinizi düşürebilirsiniz. Siz paketleyin, Biz Taşıyalım seçeneğini düşünün. Siz kutuları paketleyin taşıma firması yüklesin, hareket ettirsin ve boşaltsın. Ambalajlama hizmeti nakliyat firmalarının oldukça fazla zamanlarını almaktadır. Esneklik: Şehirler arası taşımacılık hizmetinde eşyalarınızın biraz beklemesinden sakınca görmüyorsanız, evden eve nakliyat fiyatında biraz tasarruf edebilirsiniz. Eklenen ücretler: Taşıma şirketleri, taşıma sürecinde sağladıkları servisler için ek fiyat talep edebilirler. Bu ücretler bunları içerebilir;
• Yakıt ek ücreti
• Asansörsüz bina için çıkma ücreti
• Kamyondan eve olan yürüme mesafesinin uzaklığı
• Piyano ve kasa gibi ekstra ağır şeyler
• Mobilyaların demontajı ve montajları ya da diğer aletler
Ne gibi ek ücretlerin nakliyenize eklendiğini kontrol ederek emin olun. Her zaman tüm detayları içeren yazılmış bir kontrat vardır. Kontrat şunları içermelidir.

• Taşınacak tüm maddeler
• Tüm fiyatlar ve ücretler
• Teslimat tarihi
• Sevkıyat adresi
• Telefon numaraları
• Sigorta kapsamı
• Toplam fiyat şekli

Ofis Taşıma

Günümüzde ofis, teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen, yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur. Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir.

Ofis araç ve gereçlerini çalışanlarına yakından tanıtmayı amaçlayan evden eve ofisten ofis taşıma sistemi, ambalajlamataşıma, monte ve demonte çalışmalarına da yenilikler getirmekte ve büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğitimin sürekliliği, ofis teknolojisi gelişimine yeni paketleme ve taşıma yöntemleriyle cevap verebilmemiz açısından önemli dir.  Profesyonel ofis taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekanlarınız sizi iş kaybına uğratmadan taşınır. Ofis taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek prensibimizdir.